Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  |

Dodaj ogłoszenie

praca od zaraz

Pakowanie sałatek w Anglii legalna praca od zaraz

  • Miasto: Evesham
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Anglia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2014 16:49
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Praca w fabryce sałatek w Wielkiej Brytania, Evesham. Legalna praca w Anglii bezpośrednio na linii produkcyjnej lub w obszarze produkcji. Pakowanie oraz przygotowanie, produktów do wysyłki.

Zakres obowiązków:
• praca fizyczna, podnoszeni e skrzyń zawierających warzywa
• pakowanie gotowych produktów
• ręczne lub maszynowe cięcie warzyw.
• ważenie , liczenie i wprowadzania składników do systemu
• Mycie i Czyszczenie obszarów produkcyjnych .
• Utrzymanie pisemnych zapisów produkcyjnych .
• Czytanie i konfigurowanie wymaganych przepisami parametrów produkcyjnych .
• prowadzenie ewidencji wyposażenia.

Wymagania:
• zaradność i adaptacja do pracy.
• Gotowość do zmiany zadań lub wydziałów zgodnie z wymogami produkcji.
• komunikacja się z innymi pracownikami i zrozumienie dokumentacji firmy .
• Możliwość wykonywania zadań fizycznych

Aplikacja do pracy:
monikakierznikiewicz@kanesfoods.co.uk
+48796524089
+441386839785

ID ogłoszenia: 25452ea72ab04b82

Linki sponsorowane

8 komentarzy dla ogłoszenia “Pakowanie sałatek w Anglii legalna praca od zaraz”

  1. Adam Szalony na 11 kwietnia 2014 @ 11:23

    Witam!
    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Mam spore doświadczenie pracując na podobnym stanowisku w holenderskich firmach takich jak “GREEN FOOD”, “FRUIT MASTER”, “PLUKON”, “HISPA”. Posiadam znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, łatwość adaptacji w nowych warunkach pracy. Ponadto dysponuje 2 letnim stażem na produkcji żywności w holenderskiej firmie A-Ware (sery).
    Proszę o kontakt mój numer to: 535-558-450
    indianer82@o2.pl

  2. Witam jestem tą ofertą zainteresowana . Proszę o kontakt pod numer 533240048.

  3. natalka070404 na 19 lutego 2014 @ 12:17

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam doświadczenie na produkcji,jestem osobą pracowitą i pełną zapału do pracy proszę o kontakt tel:+447448300327

  4. Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy przy pakowaniu sałatek.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury, interesuje mnie praca od zaraz. pozdrawiam
    tel. 507310923

  5. Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy przy pakowaniu sałatek .
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
    jestem zdecydowana podjąć pracę od zaraz. 507310923

  6. dawidddddddd18 na 6 lutego 2014 @ 18:18

    Dzień dobry ja był bym zainteresowany tą pracą jeżeli będzie możliwość wyjechała to chętnie pojadę . Mam 23 lata poszukuje z dziewczyna która ma 18 lat pilnie pracy . Kontakt 723249791 lub na email dtucholski@wp.pl

  7. dan-hep@wp.pl na 3 lutego 2014 @ 08:34

    Bardzo chciałbym jak najszybciej podjąć pracę jestem osobą pracowitą o dużej sile fizycznej i pełen zapału do pracy.

  8. pawel dubaniewicz na 2 lutego 2014 @ 17:00

    Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy .
    mam doświadczenie na produkcji.
    Jestem sumienny,pracowity.
    prosze o kontak tel:739-074-193
    paweldubaniewicz1@gmail.com

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Oferty pracy

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.